VW Golf 3 benzin gas -95

Shitet nga: ildo 29 Nën 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
golf 3 benzin gas ne gjendje te mire pune shitet dhe ndrrohet me mercedes 190 ose 200
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim