VW Golf 3 TDI -97

Shitet nga: Rajmond 15 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen Golf 3, Viti 97, 1.9 Gt TDI, Kamio Manual, Shume Ekonomik, Abs, Air Bag, Kondicioner, Xhama elektrik, Pasqyra elektrike, Tapiceri shume e paster,Disqe alumini, Ne gjendje shum te mire Motorrike dhe Xhenerike .. letra te prera deri qershor 2015
Makina eshte shume e paster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim