VW Golf 3 -96

Shitet nga: Fatjon 14 Nën 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire pune dhe full opsion ....kilma ,ajerbag, etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim