VW Golf 1.6i Automat -00

Shitet nga: SwissAuto 21 Maj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Makina sapo e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike.
Posedon librin e sherbimeve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim