VW Golf.1.6 benzin -99

Shitet nga: Fabio 31 Tet 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje prefekte,me te gjitha sherbimet e bera, dhe me letrat e paguara per 1 vite.shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim