VW Golf 1.4. benzin -99

Shitet nga: Gersi 18 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen Golf,viti 1999,motorri 1.4 benzine,16 v,dokumenta Shqiptare dhe taksa te paguara.Cmimi 2200 Euro i diskutueshem.Gjendja e makines shum e mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim