VW Golf 5 1.9 tdi -04

Shitet nga: Rino 31 Krr 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Golf 5 nafte
Motorr 1.9 tdi
Me disqe alumini
Perfekt brenda dhe jashte
Cmimi 5300 euro
Okazion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim