VW Golf 5 -04

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 01 Tet 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
volkswagen golf 5 manual 1.9 2004 me klima me dogane te paguar 5500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim