VW Golf 4 -00

Shitet nga: mondi 08 Nën 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
shitet volkswagen golf 4 ne gjendie shum te mire,si nga ana motorrike ashtu dhe mekanike,per me shum kontaktoni ne nr. e mesiperm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim