VW Golf 1.9 TDI-00 Super gjendie!Nderrohet vete..

Shitet nga: ardit 01 Dhj 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 290 EUR

Komuna: Tiranë
VW Golf model 2000 ne gjendie shuume te mire..taksa dhe siguracion deri ne Shtator 2015,
4-Xhamat elektrik,Pasqyrat elektrike..makines ne shtator jan nderruar ...amortizatoret te ri (sachs) dhe gominat..
fenert jan me fushe te zeze dhe tapiceria eshte lekure dhe tavanin e ka te ri..ferrota tamburet jan te reja..disqe alumini...Cmimi i Diskutueshem! Nderrohet me AUTOMAT jo makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim