VW Golf -05

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 03 Nën 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
volkswagen golf 5 2004 , manual,diezel,me dogane te paguar ,klima.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim