VW Golf -04

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 10 Tet 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
volkswagen golf 2004,manual, diezel 1.9 ,me dogane te paguar , me klima .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim