VW GOLF IV DIESEL -00

Shitet nga: bledi 19 Sht 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shes golf 4 i vitit 2000 me di te kuqe dhe me 6 marsha. Ka klima dhe me te gjitha sherbimet e kryera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim