VW GOLF IV BENZIN -98

Shitet nga: Viktor 19 Sht 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
GOLF IV kambio manuale, 1600 CV, benzinë, ngjyre Gri Metalizato, i përdorur, viti 1998-1999, 115317 km. Airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, ESP, ABS, targa shqiptare, siguracion i prere dhe dokumenta te rregullta deri ne Gusht 2015, shitet 2.200 Euro i padiskutueshëm.

Kontaktoni: E Hene - E Premte 9:30-18:30.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim