VW GOLF 5 2.0 TDI -07

Shitet nga: rua 13 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Vetura eshte prodhim e vitit 2007, ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike, gje qe mund ta verifikoni prane mekanikut tuaj te besuar. E perdorur vetem per arsye familiare, ka patur vetem nje pronar. Eshte me dokumenta te rregullta dhe dogane te paguar. Makine me konsum shume te ulet 6L/100km dhe e kontrolle te kryera periodikishte ne serviset VolsWagen.
Kilometrazhi 210.000 km
Sa harxhon per 100 km 6L litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna motorike 2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim