VW GOLF 4 TDI -00

Shitet nga: Joni 14 Qer 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET GOLF 4 (DI -e kuqe ) ME 6 MARSHA ,MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR SPORTIVE , ESHTE KOMPLET XHAMA TE ZI ORIGJINAL DHE TE SHENUARA NE LEJE QARKULLIMI ,DISQE SPORTIVE 17-she , FENER XENON , ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR DHE TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA .
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJN NE : 0693597601 CMIMI 4000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim