VW GOLF 4 HIGHLINE -00

Shitet nga: golf 4 22 Nën 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET GOLF 4 VITI 2000 ,MOTORR 1,9 NAFTE,TDI,5 PORTA,KLIMA DIXHITALE,TIMON TRESH,,ABS,4 AIRBAG,DISQEA ALUMINI,MBYLLJE ME PULT,MBESHTETESE KRAHU,NGJYRE GRI METALIZATO,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,ME TARGA DHE SIGURACION TE PRERE PER NJE VIT CMIMI 3000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim