VW GOLF 4,1.9 nafte -01

Shitet nga: .miri. 17 Gsh 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
KM.........: 208000

Makina eshte e sapoardhur nga veriu i italise, me dogane te paguar, viti prodhimit 10/2001, motorr 1.9 nafte D dhe I te kuqe, 6 marshe, klima, dy celca me pult, mbyllje qendrore, xhama elektrik, kasetofon me cd+usb+dvd, abs, esp, disqe+goma te reja, sherbime te bera...etj etj


Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim