VW GOLF 4 1.9 TDI -01

Shitet nga: xhuljo 27 Maj 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet VW GOLF 4 URGJENT OKAZION Per Arsye Emigrimi

Volkswagen Golf 4, Viti 2001, 1.9 TDI, DI e Kuqe, Kamio Manual Me 6 Marshe + Indjetron, Shum Ekonomik, Konsumi 5 Lt, Abs, Air Bag,Esp, Clima , Xhama elektrik, Pasqyra elektrike Antiverbuese , Cd Mp3, Tapiceri lekure,Sendile Me Ngrohje Disqe 16 Orgjinale Te VW, Ne gjendje shum te mire Motorrike dhe Xhenerike, Targa AA .. letra Deri Ne Fund Te Dhjetorit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim