VW GOLF 4 1.9 -02

Shitet nga: .miri. 17 Sht 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 178000

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.9 nafte, kambjo automatike, klima, xhama elektrik, mbyllje qendrore, abs, esp, air bag, goma te reja, tre cele ca me pult, sherbime te bera rregullisht, ka nje vit qe ka hyre ne shqiperi, e perdorur nga nje pronare, dokumenta te paguara per nje vit..Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj...

Cel. : 0695500905
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim