VW GOLF 4 -01

Shitet nga: xhino 24 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Golf 4, viti i prodhimit 2001, por eshte blere i ri ne 2002 ne Gjermani. 115 kuaj fuqi me DI te kuqe,clima, motor qe eshte si i golfit 5 te pare. eshte bere cdo dhoj servisi dhe makina eshte perfekte, e shes vetem sepse dua nje makin me te madhe. ka akoma 7 muaj siguracion dhe vetem nje muaj para i kam vene 2 goma te reja continental,
Makina ka ardhur nga Italia, vetem 5 muaj me pare ku e kam pas perdorur vete.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim