VW GOLF 3 1.9 tdi -95

Shitet nga: Erald 06 Nën 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   600 LEK

Komuna: Tiranë
Wv golf 3
Viti prodhimit 1995
Motorr 1.9 tdi( diesel)
kambjo manuale
Taksa siguracion koalidim te paguara deri me shtator 2015
Xhama elektrik
Tapiceri e paster
Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe vizuale
sherbime te bera rregullisht
shitet per arsye mosperdorimi
cmimi
tel 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim