VW GOLF 3 1.4 BENZIN+GAS -95

Shitet nga: abc 06 Tet 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 LEK

Komuna: Tiranë
OKAZION !!!! Shitet golf 3 i vitit 95' ne gjendje shume te mire xhenerike.
Makina ka 4 porta dhe eshte 1.4 benzin gas.
Makina eshte teper ekonomike dhe impjantin e gazit e ka tip te ri.
Eshte me letra te rregullta deri ne qershor te vitit 2015.

CMIMI: 170.000 LEKE I DISKUTUESHEM
Numer Kontakti: 0693699784
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim