VW FOX 1.1 benzin -05

Shitet nga: bamir 09 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Volkswagen 2005 ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorike me dogane dhe targa te paguara per nje vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim