VW Caddy dizel -99

Shitet nga: Besi 24 Nën 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire pune dhe i jane kryer te gjitha sherbimet e nevojshme. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e lene me siper.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim