VW Caddy 1.9 dizel -97

Shitet nga: maksim hastoci 05 Tet 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet volkzwagen Caddy motorr 1.9 nafte, disqe alumini, kambjo manuale me letra dhe doc te paguara.Ne gjendje te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim