VW Caddy 1.9 diesel -03

Shitet nga: Berti 04 Qer 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Volkswagen Caddy 1.9 Nafte ,me kambio manuale,viti prodhimit 2003. Makina eshte e perdorur nga nje pronar i vetem. Eshte ne gjendje shum te mire vizuale dhe teknike. Shitet ose nderrohet me Volkswagen Golf 4 viti 2002 nafte. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi 3300 Euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim