VW Caddy 1.9 diesel -02 i diskutushem

Shitet nga: juli cuni 26 Qer 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
caddy 2002 ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike, me goma te reja , me dokumenta te rregullta , teper ekonomike.1.9 nafte. numri i vendeve 4+1. ........faleminderit...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim