VW Caddy -05

Shitet nga: CIMI 11 Dhj 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet VW caddy.. e ardhur nga gjermania ne dhjetor 2013... E kam sjell vete nga gjermania........makina eshte 1.9 tdi,,,4+1 vende,,,kondicioner,,, abs,,,,,eps,,,, super ekonomike..ka kilometrat e veta origjinale..,,,,, ka xhama te zinj origjinal te shkruajtura dhe ne lejen e qarkullimit..e kompletuar me te gjitha letrat deri ne 25 dhjetor 2014... makina eshte pike loti me pak fjale...Makinen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ne cdo servis qe ju deshironi madje dhe te vw classic.. Cmimi i makines eshte 7500EURO.......... i diskutueshem............. JU LUTEM vetem nese jeni te interesuar vertet per makinen me telefononi....JU FALEMINDERIT.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim