VW CC benzin -10

Shitet nga: CC 25 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen CC viti 2010 motorr 2.0 benxin turbo sport automat kompjuter ne bord dhe gps prodhim amerike pa dogane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim