VW Bora benzin -00

Shitet nga: Fatmir 07 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA.... GJENDJA MOTORRIKE SHUME E MIRE E ARDHUR NGA GJERMANIA LENDA DJEGESE BENZIN DHE GAZ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim