VW Bora 1.4 benzin -00

Shitet nga: Berti 22 Krr 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 995 EUR

Komuna: Tiranë
w bora 1.4benzin +gaz viti 2000.kondicioner ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike.shume e konomike.
tel:0686433326 ose club 0699203346
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim