VW Golf 3 diesel -94

Shitet nga: Selin Kabili 13 Dhj 03:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Volkswagen Golf 3 me gjithe sherbimet e sapo bera !!!!. Makina ka nje ngjyre te vecante perla blu e cila me ka kushtuar 1000euro ..... Feneret i ka te golf 4 ... shume te bukur... Impiant muzike me subwoofer + amplifike dhe bokse te tjere ne makine ....Disqe Sportiv me dogane dhe letra deri ne Dhjetor te 2015...Makina eshte ekonomike si gjith volkswagen .......Shitet per arsye ekonomike cmimi 2000 Euro ....i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim