VOLVO S60 DIESEL -05

Shitet nga: md 11 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 490 EUR

Komuna: Tiranë
Volvo s60 D5 ekzekutiv, 163kf, versioni facelift 2004-2005, blu e hapur me lekur bezhe, sedilje elektrike me ngrohje, klima kondicioner, sensor shiu, pasqyra me palosje, cruise, goma te reja, sherbimet e kryra ne kohe, ne gjendje te perkryer brenda e jashte si edhe nga ana xhenerike dhe elektrike, ME DOGANE TE PAGUAR dhe dokumenta te sapo paguara per 1 vit, vjen nga anglia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim