VOLVO 460 GL 1.7 benzin -94

Shitet nga: Olger 01 Tet 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Tiranë
VOLVO 460 GLE, VITI 94, 1.7 benzine, 100 000 leke dokumenta te paguara dhe siguracion deri ne korrik 2015
CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim