Urgjent dhe lire Mercedes E 270 diesel -01

Shitet nga: Armend 13 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte e padoganuar, shume e ruajtun, posedoj te dy librezat e tija. Makina gjendet ne Prishtine mund te thirrni ni viber: +386 49 131885 ose ne Kosove 049 131 885
kujdes: numri i vendosur 069/123456...nuk eshte valid por kisha problemin e postimit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim