U shit flm merrjep.al AMG Fuuuuuuuuuuuull

Shitet nga: Ermal 05 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
c klas
look AMG
disqe AMG
tavan xhami
sensor parkingu
sensor shiu
sensor dritte
larje feneresh
Klima tronik me 2 zona
Sobe me registrino per ngrohjekambjo tomatike
xeno origjinale
navigator
pagazhier me 6 CD
impjant muzike BOSE
impjant tel+ NOKIA BIZNES
lidhje AUX me telefon ose ipad

pasqyrat me palosje
perde elektrike
sedilje lekure
sedilje elektrike
sedilje me ngrofje dhe memorje
timon druri + komandim elektrik
celes metalik model i ri (ber ne gjermani)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim