U shit flm merr dhe jep,VW Lupo 1.0 benzin -00

Shitet nga: edi 04 Krr 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet volkswagen lupo highline,viti 2000 motorr 997 cc,motorr MPI,rripi me zinxhir,kondicioner,abs,ngjyre e zeze,manual,tapiceri gri,timon tresh,goma te reja te sapoblera,me 116,000 km me prove,me te gjitha sherbimet e kryera,e paperdorur ne shqiperi,me dogane te paguar,cmimi 1750 i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim