U shit faleminderi mer jep

Shitet nga: Besi 23 Sht 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet hyundai i10,viti 2009,gaz benzin motorr 1,2.super super ekonomike.disqe alumini,goma shume te mira,drita kseno,dvd,xhamat mbrapa te zinje origjinal nga koncesionari ne tirane,4 dyer,antifurt,dokumenta te paguara deri ne qershor 2016,kondicioner,impjanti secuencial italian.gjendje e shkelqyer. kandele,fije dhe vaj te sapo nderruara.3000 €.ose nderrohet me audi a4,pasat,c180,bmw 318,vectra.
viti 2002
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim