U shit-Nissan Micra 1.5d 04-05

Shitet nga: AAA 20 Pri 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Përshkrim i sendit:
shitet Nissan Micra 1'5 dci nafte me dogane te paguar 145000KM ,clima digitale kompiuter bordi kasetafon origjinal nissan me cd player butona ne timon multifunksional abs airbag antifurt me alarm origjinal fabrike hapje e dyerve dhe bagazhit me buton tek dera dhe bagazhi mjafon te kesh celesin ne xhep,4 goma te reja sherbime te sapokryera me (letra + sig
te paguara) ,shum ekonomike,cmimi 3200euro pak i diskutueshem. Per me shume informacion shko ke BLIAUTO.COM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim