U shit Flm!!!Jaguar X-Type 2.2 diesel -07

Shitet nga: Rim 03 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Tiranë
Jaguar X-Type 2.2D
Viti i prodhimit 2007, makina ka 128000 mij km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni.Kambio manuale 6marshe,timon druri,navigator + bagazhier,pilot automatik,Klima,disqe goma te reja,sedilje me ngrohje,tapiceri lekure e paster fare nuk ka asnje gervishtje.Makina eshte shum ekonomike ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnjelloj sherbimi dhe me te gjitha dokumentat e paguara per 1 vit.
Cmimi 6900 Euro ose ndrrohet me makine tjeter +/- diferencen.
Cel: 0693222241
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim