U shit FLM.VW Polo 1.4 benzin -98 automatik

Shitet nga: Rim 10 Qer 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Volkswagen Polo 1.4 benzin,viti 1998,kambio automatike,kondicioner,drita ksenon,disqe alumini dhe goma pothuajse te reja,.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer shum ekonomike dhe shum e paster ne tapiceri,te gjitha dokumentat e paguara..Ska nevoj per asnjelloj sherbimi mund ta kontrolloni ku te doni. Cmimi 1600 euro i diskutueshem. Cel:0693222241
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim