U SHIT faleminderit merrjep

Shitet nga: Lami 03 Dhj 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 999 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION SHITET OSE NDERROHET E PA PERDORUR NE SHQIPERI
LIBER SHERBIMESH................................................

8300 EURO BLERE NE FRANCE, 700 EURO RRUGA DHE 2200 EURO DOGANA TE PAGUARA.....

OKAZION 9000 EURO KASH

Renault Megane 3-CDI eco2........DIESSEL
Viti prodhimit; 2010........
Km; 85,000........
Motor 1.5.....110 kw......5L.diessel..100/Km

OPSIONET; ABS,,,,,, NAVIGATOR,,,,,TIMON SEDILJE LEKURE,,,,,KLIME DIXHITALE......SENSOR PARKIMI,,, SENSOR SHIU,,,,,BLUTUTH,,,,,Z, ALUMINI,,,,,MBYLLJE XHAMASH DHE PASQYRASH ME TELEKOMAND,,,,,5 PORTA,,,,PILOT AUTOMATIK,,,,,,,KONTROLL SHPEJTESIE....... FULL OPSION...... ETC...........
DOGANA E PAGUAR......dhe te gjitha faturat e sherbimeve ne Renault France deri ne vitin 2014.......

Taksat vjetore 2000 leke te vjetra
Makina eshte perfekte dhe jap garanci per cgo lloj kontrolli qe i behet automjetit.......
11000 euro cash 13000 me nderrim

Pranojme nderrime me shtepi, makina

10900 cash 13000 me nderrim I DISKUTUESHEM

CEL 069 63 8 7040......Lami
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim