U SHIT Mercedes C 220 dizel -95

Shitet nga: artan 14 Krr 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   290 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedez Benz, viti 1995 ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.Ngjyra blu e erret metalizato.Kambio automatike.Kondicioner.Salloni me tapiceri.CD player.Me letra te paguara deri ne dhjetor 2014, siguracion deri ne dhjetor 2014. Disqe alumini 16'. 2 goma te reja, dy te perdorura 50%.Mbyllje me telekomande. Me 2 celsa.Konsumi per 100km 6.5 litra. Cmimi 290 000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim