U SHIT FLM SEAT CORDOBA 1.4 BENZIN-VITI. DHJTOR ..

Shitet nga: tani 07 Sht 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET SEAT CORDOBA 1.4 BENZIN VITI DHJETOR. 03 NE GJENDJE TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE ME KLIMA ME TAKSA DHE SIGURACION DERI 09-8-2015 --FLM...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim