U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: Lami 10 Gsh 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
NAFTE, ne leje qarkullimi eshte 4 plus 1 persona familjare

SENDILJET LEKURE DIXHITALE ME NGROHJE , xhama pasqyra elektrike, ABS, KLIME, RADIO CD, DISQE ALUMINI etc

FULL OPTION

Sendiljet i cmontohen per disa sekonda dhe mund te perdoret per mallra

NE GJENDJE PREFEKTE ... I DISKUTUESHEM

NR: 0696387040

3200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim