U SHIT FLM MERRJEP.AL

Shitet nga: OPEL CORSA 09 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
OPEL CORSA 1.3 NAFTE ECO FLEX
-VITI I PRODHIMIT 2009
-93MIJE KM ORIGJINALE
- Kambio MANUALE
- Ngjyrë E ZEZE metalizato,
-KONDICIONER,
-)KASETOFON ORIGJINAL I OPELIT,
- XENON ORIGJINALE POSHT DHE LART
- 4 xhama elektrike ( para dhe mbrapa elektrikë),
-PASQYRA ELEKTRIKE & ME NGROHJE & ANTI VERBUESE
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, ,
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi
-8 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT
-SENSORE SHIU & DRITE
-2 Çelësa ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme dhe te LEVIZSHME PARA-MBRAPA
-Gome rezerve+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
-Goma të sapovendosura(90%)
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E TARGUAR ME 10/02/2014
Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,
-------- CMIMI I DISKUTUESHEM-------------
0695223320
MAKINA MUND TE KONTRROLLOHET NE CDO LLOJ SERVISI SI PER GJENDJEN TEKNIKE SI PER KILOMETRRAT.
FALEMINDERIT!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim