U SHIT FLM MERR JEP Ford Fiesta 1.4 dizel -04

Shitet nga: fiesta 29 Tet 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET FORD FIESTA VITI 2004 ,MOTORR 1,4 NAFTE,NGJYRE BLU METALIZATO,SHUME EKONOMIKE,KONDICIONER,ABS,KASETOFON ORIGJINAL ME DISK,XHAMA ELEKTRIK,4 AIRBAG,TIMON HIDRAULIK,MBYLLJE ME PULT,DISQE ALUMINI ORIGJINAL,DY CELSA ME CIP. ME 144 MIJE KM ,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,SHUME E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHTE,ME DOGAN TE PAGUAR 2900 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim