U SHIT FLM FORD FIESTA 1.4 DIESEL -04

Shitet nga: ford fiesta 06 Dhj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET FORD FIESTA VITI 2004 MOTORRI 1.4 NAFTE,SHUME E BUKUR,KONDICIONER,ABS,XHAMA ELEKTRIK,DY KOPJE CELSA ME CIP ,4 AIRBAG,KASETOFON ORIGJINAL ME KOMANDA NE TIMON,NGJYRE GRI METALIZATO,GOMA TE REJA,ME 147 MIJ KM,KASETOFON ORIGJINAL,5 PORTA,KAMIO MANUALE,SUPER GJENDJE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,SHUME E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHTE,E SAPOARDHUR NGA MILANO,ME DOGAN TE PAGUAR 2900 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim