U SHIT FLM OKAZION FORD MONDEO GHIA -05

Shitet nga: MONDEO 03 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET FORD MONDEO VERSION GHIA ,VITI 2005,MOTORR 1,9 NAFTE,NGJYRE GRI MIU,KLIMA DIXHITALE,KOMPJUTER BORDI,DISQE ALUMINI FORD,MBYLLJE ME PULT ,SEDILJE ME KOMANDIM ELEKTRIK,PASQYRA ELETRIKE,KASETOFON ORIGJINAL ME DISK,SALLON LEKURE SHUME E PASTER,4 XHAMA ELEKTRIK,GOMA TE REJA,ME 161 KM ORIGJINALE,ABS,4 AIRBAG,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,XHENERIKE,SHUME E PASTER NGA BRENDA DHE JASHTE,ME DOGANE TE PAGUAR CMIMI 3100 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim